Ana sayfa Teknoloji Hola Kelime Kartları ile İngilizce Öğretiyor!

Hola Kelime Kartları ile İngilizce Öğretiyor!

480
0
[wonderplugin_cond deviceinclude="Android"] [/wonderplugin_cond]

Türk geliştiriciler tarafından geliştirilen Hola, İngilizce kelime ezberlemeyi kolay hale getiriyor.

Uygulama içerisinde, kategori ve zorluklarına göre ayrılmış İngilizce kelime listeleri yer alıyor. Günlük hayatta en çok kullanılan cümleler, kelimelerin yanı sıra mesleğinize göre veya hazırlandığınız sınava (KPDS, TUS, TOEFL, TEGOG) göre de kelimeleri ilgili kategorilerde çalışabiliyorsunuz.

Hola, tamamen öğretmeye yönelik olarak konumlandırılmış. Kelimeleri kalıcı olarak ezberlemeniz için, size 3 farklı mod sunuyor. Buna göre: Önce gözden geçiriyor, sonra ezberliyor ve daha sonra da kendinizi test ediyorsunuz.

Uygulamada: En çok kullanılan İngilizce kelimeler, Adjectives – Sıfatlar, Verbs – Fiiller, Adverbs – Zarflar, İngilizce Terimler, Sık kullanılan ingilizce kalıpları, İngilizce Sınav kelimeleri (KPDS, YDS, TEGOG, TUS), İngilizce mesleki kelimeler (Tip kelimeleri, Bankacılık ve Finans, Ekonomi, Elektrik- Elektronik, Hukuk Kelimeleri, Jeoloji, Kimya ve Gıda İngilizce terimleri), İngilizce de en çok kullanılan kelimeler, Phrasal Verbs ve 40 binden fazla İngilizce kelimenin yer aldığı çok sayıda kategori bulunuyor.

Hola ücretsiz olarak Android kullanıcıları için Google Play’den indirilebiliyor. Uygulama içi ürünlerin bazıları ise makul ücretlerde satın alınabiliyor. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

moblobi_logo