Ana sayfa Kültür Dizi&Sinema 2016’nın İlk Yarısında En Çok Hayal Kırıklığı Yaratan 10 Film

2016’nın İlk Yarısında En Çok Hayal Kırıklığı Yaratan 10 Film

Okuma süresi: 4 dakika

2016’nın ilk yarısı oldukça büyük projelerin izleyiciyle buluştuğu bir yıl oldu. Ancak bazı filmler, arkasında durdukları ismi temsil edip konuyu yansıtmakta, veya izleyiciye ulaşma açısında sorun yaşadılar. 2016’ın ilk yarısındaki bekleneni veremeyen filmleri neden ve sonuçlarıyla sizler için yazdık.

2Dirty Grandpa

Normalde Ocak ayında çıkan, yaşlı bir adam hakkında yapılan komedi filmi bizde beklenti yaratmaz. Ancak bu yaşlı adam geçtiğimiz 50 yılın en iyi aktörlerinden biri ve rol arkadaşı da yükselen bir yıldız ise, en azından iyi vakit geçirmek hakkımız olmalı. Maalesef ki film bize Robert De Niro ve Zac Efron‘un bel altı şakalarından dolu bir film süresi sunuyor. Bu durum, film bize bu kişilerin ırkçı ve homofobik olduğunu düşündürmese belki bu kadar ön planda olmazdı. The Hangover ve American Pie filmleri tam olarak da bu espriler üzerine kuruluydu, ancak filmin mizah anlayışı bu iki filmden çok daha rahatsız edici.

Dipnot: Ne kadar kötü olabilir ki derseniz, film başından sonuna kadar sadece dalga geçmek için bir eş cinsel karakter barındırıyor.

1 YORUM