Okuma süresi: < 1 dakika

PC üreticisi Lenovo Amerika Las Vegas’da düzenlenen CES Fuarı’nda (Consumer Electronics Show – Tüketici Elektroniği Şovu) yeni oyun bilgisayarları ve yeni Legion serisini tanıttı.

Lenovo ile her oyunda daha iyi ol

Lenovo, yeni gaming ürünlerini artık Legion markası altında satışa sunacak. Oyuncuların taleplerine cevap veren ve onların bir gaming bilgisayarından beklentilerini anlamak için çalışmalarını sürdüren Lenovo’nun PC üzerinden oyun oynayanları tatmin edecek yeni bilgisayarları CES’de tanıtıldı.

Lenovo Legion Y720 ile oyun keyfinizi katlayın

Bu iki yeni gaming bilgisayarı, hem profesyonel hem de keyif için oyun oynayan PC meraklıları için üretildi. En yeni oyunlarla uyum sağlaması için tasarlanan son teknoloji harikası Lenovo Legion serisi ile kendinizi tamamen oyuna kaptırmanız için 5 temel alanda oyuncuların beklentilerini karşılıyor:

Daha Fazla Hız: Lenovo Legion serisi ile NVIDIA® grafikleriyle ve 7. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci ile üstün performans sizi bekliyor. En sevdiğiniz oyunları, güçlü RAM’i ve 16GB DDR4 hafızasıyla sorunsuz bir şekilde çalıştırırken, Thunderbolt™ 3 desteğiyle ihtiyacınız olan hıza kavuşacaksınız. Üstelik optimize edilmiş soğutma teknolojisi ve çift metal fanı saatlerce süren oyunlarda bile ısınma sorunu yaşamadan oyunun keyfini yaşamanızı sağlıyor.

Sanal Gerçeklik Desteği: Oculus Sertifikalı Lenovo Legion serisi bu ihtiyacınıza cevap verecek şekilde tasarlandı. Lenovo Legion Y720, NVIDIA GeForce® GTX 1060 grafikleriyle HDMI üzerinden VR desteği sunuyor.

En berrak görüntü: Yüksek çözünürlükte en kaliteli oyun deneyimini sunmak için tasarlanan Lenovo Legion Y720 HD (3840 x 2160) IPS ekranı ile gözlerinizi yormuyor.

En kaliteli ses: İlk Dolby Atmos® destekli Windows PC’si olan Lenovo Legion Y720, çevrenizi saran ses sizi yenilmez kılacak.

Oyunu hissedin: RGB klavye destekli Lenovo Legion Y720 ve kırmızı ışıklandırmalı klavyesiyle Legion Y520 rahatınız için tasarlandı. Ürün ayrıca entegre Xbox One Wireless kumanda desteği ile sizlerle buluşuyor.