Ana sayfa Kültür Dizi&Sinema Netflix-Codes ile Daha Detaylı Netflix Kategorilerine Ulaşmak Mümkün

Netflix-Codes ile Daha Detaylı Netflix Kategorilerine Ulaşmak Mümkün

764
0
Okuma süresi: < 1 dakika

Netflix günümüzde gençlerin en çok kullandığı dizi izleme platformu. Dizi izleme alışkanlığına yeni bir soluk getiren Netflix son günlerde Black Mirror 5. sezonu için yaptığı Bandersnatch ile gündemde. İçeriklerini sürekli genişleten ve geliştiren Netflix her kitleye hitap edecek içerikler bulunduruyor.

Fakat bu kadar içeriği barındıran Netflix’de kullanıcılar ve geliştiriciler arama motorundan memnun değil. Arama yaptıklarında istedikleri türdeki filmlere ulaşamayan kullanıcılar ve geliştiriciler bu konuda tepkilierini de gösteriyorlar. Memnun olmadıkları için de geliştiriciler kendilerine alternatif bir yol oluşturmuşlar.

Netflix-Codes adlı platform Netflix’in bütün dizi ve film içeriklerini bize sunuyor. Normal kategorilerden farklı olarak ”Denizde geçen korku filmleri”, ”Canavar filmleri” gibi alternatifler kategoriler de mevcut.

Platformu kullanmak için herhangi bir eklenti kurmanıza gerek yok. Netflix hesabınızı açtıktan sonra Netflix-Codes websitesinden istediğiniz kategoriden seçim yapıyorsunuz ve onlar da sizi Netflix’e yönlendiriyor.

Netflix-Codes’a bu linkten ulaşabilirsiniz.