Ana sayfa Dünya Apple’ın 2019’da sunacağı iPhone 11’in görselleri ortaya çıktı!

Apple’ın 2019’da sunacağı iPhone 11’in görselleri ortaya çıktı!

1225
0
[9to5Mac]

Apple’ın üç farklı akıllı telefon modeline yayılması, 2018 satışlarına istediği gibi yansımadı; şirketin hisseleri Aralık ayında yüzde 12 düştü. iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’nin geleceği hala belirsizliliğini korusa da, şimdi Apple’ın 2019’da üç yeni iPhone duyuracağını ve mevcut dizilime devam edeceğini onaylayabiliriz.

Digit.in ve Onleaks ortaklığı sayesinde 2019 iPhone görsellerine ulaşma şansımız oldu. Apple’dan alınan yeni görsellere göre bir sonraki amiral gemisi iPhone’un arkasında üç kamera olacak. Yine de bunun EVY(Mühendis Doğrulama Testi) sırasında görüntülendiği ve kesin tasarımın bu şekilde olmayabileceğini de ekleyelim.

Görsellerde yeni iPhone arkasında üç kamera görünüyor. Apple’ın yeni iPhone modellerine üç kamera koyacağı daha önce de konuşulmuştu. Kameraların bu şekilde yerleştirilmesinin sebebi derinlik farkı ya da daha hızlı odaklanma için olabilir fakat üçüncü kameranın tam olarak ne için konulduğu henüz belli değil.

Apple yeni modelin ismini açıklamadı. 2019 iPhone 9 ay sonra satışa çıkacak. 9 ay içerisinde modelin ne gibi değişiklikler yaşayacağı merak konusu. Gelişmeleri Dijitalx.Com üzerinden takip edebilirsiniz.