Ana sayfa Teknoloji Hi-Tech iOS 12.1.3 Güncellemesiyle iPhone’da Yeni Sorun Belirdi

iOS 12.1.3 Güncellemesiyle iPhone’da Yeni Sorun Belirdi

975
0
Okuma süresi: < 1 dakika

Sosyal medya siteleri ve çevrimiçi platformlar üzerinden gelen kullanıcı geri bildirimlere göre İos 12.1.3 güncellemesi kullanıcıların canını çok sıkacak bir hataya sahip.

Daha önceki güncellemede birçok sorun yaşayan kullanıcılar yeni güncellemeyi merakla beklemekteydi fakat yeni gelen güncelleme ile sorunların çözüleceğini bekleyen kullanıcılar maalesef ki yanıldı.

12.1.2 güncellemesindeki sorunları telafi etmek için hazırlanan 12.1.3 güncellemesi çok daha ciddi problemlere sebep olmuş gibi gözüküyor. İnternet üzerindeki platformlarda sorunlarını paylaşan iPhone kullanıcılarına göre güncelleme yapan cihazlar daha sonrasında hücresel veriye ulaşamıyor.

ABD’li operatörlerinden birisi olan  Sprint, iPhone X, Xs, Xs Max ve XR kullananları sorun yaşayabilecekleri konusunda uyardı. Sprint dışında ABD’li operatörlerden birisi olan AT&T abonelerinin bazıları da aynı sorunları yaşadıklarını paylaştı. Bu sorunun şu an için ABD dışındaki iPhone’lardaki etkisi bilinmiyor. Umarız ki Apple bu konu yüzünden global çapta bir sorun yaşamaz.