Ana sayfa Teknoloji Mobil Cihazlar Samsung İnternet Tarayıcısı Arayüz Değişikliğine Gidiyor

Samsung İnternet Tarayıcısı Arayüz Değişikliğine Gidiyor

308
0
Samsung İnternet Tarayıcısı
Samsung İnternet Tarayıcısı
Okuma süresi: < 1 dakika

Samsung‘un Anroid cihazlar için geliştirdiğin Samsung İnternet Tarayıcısı son güncelleme ile beraber köklü bir değişikliğe uğradı.

Yayınlanan yeni güncelleme ile beraber Samsung İnternet Tarayıcısı arayüzde yapılan değişikliklerin yanı sıra hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri de yer alıyor.

Bildirim yöneticisi konusunda geliştirmeler yapan Samsung, hangi sayfadan hangi bildirim geldiğini ve bunların nasıl engellenebileceğini gösteriyor.

Samsung İnternet Tarayıcısı

Sekmeler sayfası da bu güncellemedeki değişiklikten nasibini alanlar arasında. Sekmeler sayfası artık mobil cihazların boyutuna göre optimize ediliyor. Ekran boyutuna göre sekmeler sayfası da rahatlıyor. Daha büyük ekranı olan android cihazlar daha rahat sekmeler sayfasına sahip oluyor. Birçok internet sitesi seo sebebiyle sayfa başlıklarını uzun tuttuğu için Samsung bu konuda da iyileştirmeler yaptı. Artık kullanıcılar ana ekrana ekledikleri kısayolların isimlerini düzenleyebilecek.

Samsung’un belirttiğine göre bu özellikler ve daha fazlası Samsung İnternet Tarayıcı’nın beta sürümünde bulunuyor. Kısa bir süre içerisinde stabil sürüme de dahil edileceği belirtiliyor.

Samsung’la ilgili diğer haberler