Ana sayfa Teknoloji Genç firmalar&şirketler Spark e-posta uygulamasının Android sürümü yayınlandı

Spark e-posta uygulamasının Android sürümü yayınlandı

343
0
Okuma süresi: < 1 dakika

Sevilen e-posta uygulaması için Google Play Store kararlı sürümü duyuruldu.

iOS Platformunun sevilen e-posta uygulaması Spark Android için kararlı sürümünü yayınladı. Mart ayı sonunda Google tarafından sonlandırılan Inbox uygulamasının ardından Anroid kullanıcıları alternatif bir uygulama arayışındaydı. Tam da bu boşlukta firma Android uyguluması Google Play Store üzerinde yayınlandı.

Sade ve kullanışlı arayüzü ile karşımıza çıkan Spark, kullanıcılara tekrardan e-postaları sevdireceğini belirtiyor. Bu özelliğinin haricinde uygulamanın oldukça hızlı olduğunu da belirtelim. Binlerce e-posta arasından hızlıca aradığınız içeriğe ulaşmanız mümkün.

Spark ve kişiselleştirme

Uygulama oldukça geniş kişiselleştirme seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca size e-posta görünümünde oldukça detaylı değişiklik yapma imkanı sunuyor. Özellikle e-posta görünümünde hangi butonları seçmek istediğinize kadar imkan vermesi bir çok kullanıcı tarafından takdir toplamış durumda. Widget ile klasörlere hızlı erişim olanağı vermesi de en dikkat çeken özelliklerinden birisi.

iOS ile Android versiyonları arasındaki en dikkat çeken fark ise işlevlerin üstte yer alması. E-postayı okuduktan sonra işlem için tekrardan üste kaydırmanız gerekiyor. Bu özellik Gmail uygulaması ile büyük benzerlik taşıyor.

Eğer Gmail uygulamasından sıkıldaysanız, Spark e-posta denemenizi şiddetle öneririz.

Google Play Linki