Ana sayfa Kültür Dizi&Sinema Marvel, Wolverine Karakterini Avengers’a Katmak İstiyor

Marvel, Wolverine Karakterini Avengers’a Katmak İstiyor

3477
0
Marvel Wolverine

Marvel Wolverine karakterini Avengars’a dahil etmek istiyor. Wolverine Thor, Ant-Man ve diğerlerinin yanında savaşa katılabilir.

Avengers: End Game filmi ile MCU’da bazı karakterlerin sonu gelse de geriye kalan karakterlerle ilgili planları devam ediyor.

Dedikodulara göre geniş bir kitle tarafından sevilen Wolverine karakteri yalnızca Sinematik Evrene tanıtılmayacak, Thor, Scarlet Witch’e katılacak ve Yenilmezler’e dahil olacak.

Disney ve Fox birleşmesinden sonra hayranlar uzun zamandır, X-Men ve Fantastik Dörtlü karakterlerinin ne zaman ortaya çıkacağını ve ekibe katılacağını merak ediyordu. Dedikoduların bir kısmı Marvel’ın kilit isimlerinden Kevin Feige tarafından geçen ay Comic Con’da onaylandı.

We Got This tarafından yayınlanan haberde, çizgi romanların önemli bir parçası olan Wolverine karakterinin, X-Men’in gelecekteki bir filminde tanıtıldıktan sonra Yenilmezler’e katılacağı belirtiliyor.

Bu seriyle ilgili Hugh Jackman’ın Wolverine olarak devam edip etmeyeceği ise hala merak konusu.

Marvel tarafından 2024 Mayıs’da sürpriz bir film hazırlandığı da dedikodular arasında. Bu da demek oluyor ki yeni bir X-Men ve Avengers filmi beklediğimizden çok daha kısa sürede ortaya çıkabilir.

KAYNAKindependent
Önceki makaleKorku bilim-kurgu efsanesi Event Horizon dizi olarak ekranlara dönecek
Sonraki makaleYeni Zelanda’da 66 milyon yıl önce insan boyutunda penguenler yaşıyordu
Kripto para, blockchain ve teknoloji konularıyla ilgili 2019 yılından Dijitalx'de içerik üretiyor.