Ana sayfa Teknoloji Mobil Cihazlar Whatsapp’a grup mesajlarını otomatik silme özelliği geliyor!

Whatsapp’a grup mesajlarını otomatik silme özelliği geliyor!

2024
0
[Alfredo Rivera/Pixabay]

Whatsapp Android kullanıcıları için yeni beta sürümünü yayınladı. Güncel beta sürümünde karanlık mod ve grup mesajlarını otomatik silme özellikleri ön plana çıkıyor.

Akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması Whatsapp, beta sürümünü güncelledi. Beta sürümüne gelen her güncelleme kullanıcılara Whatsapp’ın bize sunmak istediği özellikler hakkında fikir veriyor. Beta sürümde gösterilen özelliklerin bir çoğunun yakın zamanda kararlı sürüme gelmesi mümkün görünmüyor.

Son beta güncellemesiyle beraber 2.19.348 versiyonuna geçen Whatsapp Beta’ya Google Play Store üzerinden ulaşabilirsiniz. Whatsapp Beta sürümüyle beraber gelen özellikleri sizler için derledik.

En gözde özelliklerden birisi olan grup mesajlarını otomatik temizleme özelliği yeni gelen beta sürümle birlikte kullanıma sunuldu. Daha önce 2.19.282 sürümüyle kullanımdan kalkan özellik tekrar geri dönmüş oldu. Bu sayede kullanıcılar grup mesajlarını otomatik olarak zamanlayıp silebilecek. Bu özelliğin kararlı sürüme ne zaman geleceği ise maalesef bilinmiyor.

Whatsapp tarafından yayınlanan yeni betada bulunan bir diğer özellikse karanlık mod. Yeni gelen güncellemeyle beraber karanlık mod tekrar kullanıcılara sunuluyor.

Beta sürüm ile gelen özellikler gerekli kontrollerin ardından kararlı sürüme de eklenecek ve kullanıma sunulacak. Uzun zaman sonra geri dönen grup mesajlarını otomatik silme ve karanlık mod özellikleri kararlı sürüme ne zaman eklenecek biz de meraklı bir bekleyiş içerisindeyiz.

Önceki makaleNASA, Europa’da su buharı tespit edildiğini ilk kez doğruladı
Sonraki makaleRöportaj: Can Kayacılar İle Fonksiyonel Gıdalar Üzerine Uzun Bir Sohbet
Kripto para, blockchain ve teknoloji konularıyla ilgili 2019 yılından Dijitalx'de içerik üretiyor.