Ana sayfa Teknoloji Mobil Cihazlar Türkiye’nin dördüncü GSM operatörü yolda!

Türkiye’nin dördüncü GSM operatörü yolda!

1262
0
Okuma süresi: < 1 dakika

Türkiye’nin beyaz eşya ve mobil sektöründe iyi bir pazar payı olan Vestel mobil operatörünü tanıtma hazırlıkları içinde. Vestellcell için internet sitesi bile oluşturulmuş ve fiyatlarda sitesinde bulunmakta.

Trabzon Uzun Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uzun konu ile ilgili bir açıklama yaptı. “Dijital çağda her gün farklı bir yeniliğe uyanıyoruz, artık yeni çağın getirdiği hız ve yaşam kalitesi hayatımızın her noktasında bizlere yardımcı oluyor. Yıllardır bu topraklarda bu ülkenin insanı için ürettiği teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla sunup insanımızı yeni çağın getirdiği teknoloji ile buluşturuyor. Teknoloji alanında ülkemizin gururu Vestel, artık sadece beyaz eşya ve tüketici elektroniği alanında değil telekomünikasyon alanında da müşterilerine hizmet vererek dijital bir devrimi gerçekleştirmeyi hedefliyor. ”

Ayrıca Ahmet Uzun ” Bu alanda yaptığı tüm çalışmaları ülke geneline yayılmış bin 200 bayisi ile bütünleşmiş bir şekilde yürütüyor. Artık ülke genelindeki Vestel mağazalarında kullanıcıların tüm teknoloji ihtiyacını kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla çözüme kavuşturulacak. Haberleşme sektöründe çok şey değişti. Yeni yönetmelikle birlikte daha rekabetçi fiyatlar ile kullanıcıların yüzü gülecek. Bu kapsamda Şubat ayında yerli operatörümüz Vestelcell bütün mağazalarda hizmette olacak” dedi.