Ana sayfa Teknoloji Donanım&Elektronik Samsung Galaxy Z Flip Görüntülendi!

Samsung Galaxy Z Flip Görüntülendi!

2101
0

Sızıntılardan sonra Samsung Galaxy Z Flip’in 11 Şubat’taki büyük gösteriminin öncesinde cihaz güvenilir telefon sızıntılarıyla bilinen Ben Geskin Tarafından sızdırıldı. 19 saniyelik videoda, cihazın ekranının nasıl açılıp kapandığını görülebiliyor. Samsung, Z Flip’i Unpacked 2020 etkinliğinde tanıtacak.

Ayrıca videoda telefonun arkasındaki küçük, ikincil ekran da görülebiliyor. Küçük ve işlevsel görünmeyen ekranın Motorola Razr tarzı ekranla gelmesi iyi olurdu.

Galaxy Z Flip başlangıçta Galaxy Fold 2 olarak adlandırılacaktı, ancak Galaxy Fold hüsranı ve farklı tasarım nedeniyle isim Z Flip olarak değiştirildi. Gerçek Fold 2, bu yılın sonunda gösterileceği düşünülüyor.

Sızıntılara göre Z Flip, 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip Snapdragon 855 işlemciyi ile gelecek. Bu muhteşem bir şey olmadan iyi özellikleri. Telefon, neredeyse aynı şekilde tasarlanmış Motorola Razr’ın satış dönemiyle hemen hemen aynı zamanda satışa çıkacak.

Gelecek günlerde tanıtılması beklenen Galaxy Z Flip’in fiyatının yüksek olacağı aşikar. Galaxy Fold sorunları ve hüsranı sonrasında Z Flip, nasıl bir başarı yakalayacağı şu anda belli değil.

KAYNAKGadgets 360
Önceki makaleHuawei Mate 30 Pro Türkiye’ye Geliyor!
Sonraki makaleHuawei, Koronavirüs’e rağmen üretimlerini devam ettirecek!
Mobil Teknoloji Konusunun Yanı Sıra Bilgisayar Donanımlarına Meraklı Bir Kişilik.