Her hafta Cuma akşamları YouTube canlı yayınlarımızda dijital sohbetler çatısı altında gündeme özel bilimsel ve teknolojik gelişmeleri tartışıyoruz.

Bu haftaki canlı yayınımızda bilgi çağındaki teknolojik gelişmeleri tartışacak, sizlerden gelen yorum ve soruları değerlendireceğiz.

Yeni yayınımız için BURADAN hatırlatma oluşturabilirsiniz

Bir önceki canlı yayınımızı izlemek isteyebilirsiniz:

Türkçe doğru ve güvenilir bilgi sunmayı prensip edinen DijitalX, güvenilir kaynaklardan derlenen bilgiler ile yazar kadrosu tarafından üretilen özel içerikler sunar. İnternetin özgürlüğünü bilgiyi doğru kullanarak, içerik üreticileriyle saygı ve işbirliği içerisinde değerlendirerek kitlelere eriştirmeye çalışan DijitalX, öğrenmek, keşfetmek ve kendisini geliştirmek isteyen her yaştan bilim severe ulaşmayı hedeflemektedir.

Göz atmak isteyebileceğiniz Podcast sohbetlerimiz

Önceki makaleVenüs’ün Bulutlarında Yaşam Var Mı? (Video)
Sonraki makaleSpaceX’in Mars’a ilk Yıldız Gemisi gezisi 4 yıl içinde gerçekleşebilir
2012-2013 yılları arasında yazılım geliştirme alanında başladığı yolda bilime ve teknolojiye olan merakı her geçen gün artmakta olup, bugüne kadar bu alanda birçok konferanslarda yer aldı ve şimdilerde dijital pazarlama dünyasında kariyerini sürdürmekte. Doğası gereği meraklı araştırmacı olduğundan, uzun yıllardır yazarlık alanında yeteneklerini göstermeye hevesli.