Home Küresel Yaşam 35 Köpekbalığı İle Çevrili Sualtı Yatak Odası

35 Köpekbalığı İle Çevrili Sualtı Yatak Odası

4278
0
sdfgfd
sdfgfd

Airbnb şimdiye kadarki en havalı hizmetini müşterisine sunuyor: 35 köpekbalığıyla çevrili sualtı yatak odası.

Aquarium de Paris’te iki kişilik konaklama noktası bir geceliğine bedava. 11, 12 veya 13 Nisan gecelerinden birinde köpekbalıklarıyla çevrili odada uyumak için tek yapmanız gereken yapılacak yarışmaya katılmak ve kazanmak.

Yarışmacıların, kendilerini ve neden sivri dişli balıklarla uyumayı hak edenlerin kendileri olduğunu anlatacakları 50-550 kelimelik yazıyı, 3 Mart gecesine kadar (Greenwich saatiyle 11:59PM’a kadar) göndermeleri gerekiyor.

dfghjklşi, 360 derece görüşe sahip yuvarlak oda 10 metre derinliğinde ve 3 milyon litrelik suyun içinde. Kazanırsanız, alışılmadık ev sahibi, çevreci ve serbest dalışçı Fred Buyle sizi karşılayacak, hatta sizi eğlendirmek için köpekbalıklarıyla dans edecek. Ama misafirlerin uymasını beklediği birkaç kural olduğuna dair uyarısı var: Hava karardıktan sonra selfie yok (köpekbalıkları ışığa karşı duyarlı), dalmak yok, uyurgezerlik ve gece yüzmek yok.

Jaws sizi korkutmuyorsa neden denemiyorsunuz?

Yarışma dünyanın her yerinden herkese açık (Kuzey Kore, Sudan ve Suriye gibi ABD’nin embargo koyduğu birkaç ülke hariç). Fakat 18 yaşını doldurmuş olmanız ve yatak odasına uzanan merdiveni tırmanabilmek adına sağlıklı bir fiziğe sahip olmanız gerek. İki misafirin toplam ağırlığının 190 kiloyu geçmemesi şartı da var. Yatak odasında misafirlere özel tuvalet olmasa da misafirler biyologların tuvaletlerini kullanabilecekler.

Eğer Jaws sizi korkutmuyorsa, buyurun ve yarışmaya katılın. Kazananlar 9 Nisan günü açıklanacak.

Previous articleArktik’te buzul genişlemesi en düşük seviyeye indi
Next articleJüpiter’e göktaşı çarpma anı teleskoba yakalandı
Seda İncedere
2013 yılından bu yana bilim, edebiyat ve sinema gibi alanlarda editörlük yapmakta. Şu an ise DijitalX'in yanı sıra bir sosyal medya ajansında çalışmalarına devam etmekte. Bunların dışında hayatını okuyarak, yazarak ve güzel müzikler dinleyerek geçiriyor.