Gamer’lara Yönelik E-Ticaret Sitesi Açıldı: GameForce.com.tr

0
3661
gameforce
gameforce

Gamer’lara yönelik ürünlerin satıldığı ve performans bilgisayarlarından, mobil cihazlar için aksesuarlara kadar yüzlerce ürünün bulunduğu GameForce açıldı. GameForce, geniş ürün yelpazesi ve kalite çizgisiyle rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

Dijital Girişim Mutfağı Digi.Kitchen girişimi GameForce.com.tr açıldı. Gamer’ların dünyasına hitap eden, Türkiye’deki sayılı girişimlerinden birisi olan GameForce, 1 Ağustos’tan itibaren satışa başladı. Gamer’lar için özel ürünlerin bulunduğu ve geniş ürün yelpazesiyle birçok gamer kesimine hitap eden GameForce, oyun meraklılarının ilgisini şimdiden çekmeye başladı.

Dünyada gençler arasında trend haline gelen ve gelecekte daha sık duyacağımız gamer’lar için cazip ve farklı birçok ürünü bünyesinde barındıran GameForce, kaliteye verdiği önemle de dikkat çekiyor. Kaliteleriyle ön plana çıkan ve birçok kişinin tercih ettiği markaların ürünlerinin satışını yapacak olan GameForce, oyun bilgisayarlarından powerbank’lara kadar geniş bir yelpazede ürünler barındırıyor. Conn Bilgisayar, Everest, LinkTech, Cooler Master, Zalman, CM Storm, FSP gibi alanında önemli markaları barındıran GameForce, gamer’ların ihtiyacı olan her şeyi sunmasıyla rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

Gamer’lar için Türkiye’de ilk: Sıvı Soğutmalı Konfigüre Bilgisayar

Oyuncuların en çok ihtiyaç duydukları şeylerin başında gelen performans bilgisayarlarını da bünyesinde barından GameForce, rakiplerinin sunmadığı bir kolaylığı da gamer’lara sunuyor. Performans bilgisayarını kendisi oluşturmak isteyenler, GameForce üzerinden istediği özellikte ürünü oluşturup siparişini verebiliyor. Güncel olarak fiyat değişimi görülebildiği için de bütçesine göre hareket edebiliyor. Konfigüre bilgisayarını kendisi oluşturan gamer, en son çıkan oyunları en iyi şekilde oynama imkanına kavuşuyor.

Gamer’lar için sadece ürün satmıyoruz. Onlara hayat tarzı sunuyoruz”

GameForce’un kurucu ortaklarından Salih Çaktı, “GameForce olarak gamer’lar için ürün satmıyoruz. Gamer’ların yaşamlarında onlara değer katacak, sadece oyun oynarken değil günlük yaşamlarında da gamer kimliklerini yaşatabilecekleri bir hayat tarzı sunuyoruz.” İfadelerini kullandı. Kurucu ortaklardan İbrahim Çaktı da “Teknolojik ürünler satan internet mağazaları her kesime hitap ederken biz sadece gamer ürünlerine yoğunlaşmış durumdayız. Uzmanlık alanımız bu yönde olduğu için teknik destek ve müşteri memnuniyeti anlayışımız diğerlerine göre bir adım daha önce olacak” dedi.

Açılışa Özel İndirim Kuponları Kazanma Fırsatı

GameForce, sektöre adım atışını ise indirim kuponlarıyla kutluyor. 1 Ağustos – 1 Kasım 2016 tarihleri arasında GameForce üzerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, bir sonraki alışverişte kullanacağı 10 TL’lik indirim kuponu kazanacak.

GameForce, www.gameforce.com.tr adresinde kaliteyi arayanlar için yayında.

Digi.Kitchen Hakkında:

Dijital Girişim Mutfağı Digi.Kitchen dijital iş geliştirme ajansı olarak Eylül 2013 tarihinde kurulan Digibus’ı bünyesinde barından Digi.Kitchen, birçok alanda hizmet veriyor. E-ticaret danışmanlığı, dijitalleşme yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama gibi birçok alanda müşterilerine çalışmalar yapan Digi.Kitchen, ilk e-ticaret girişimi olan GameForce’u 1 ağustos 2016 tarihinde aktif hale getirdi. E-ticaret alanında büyük ses getirecek çalışmalar üzerinde yoğunlaşan Digi.Kitchen Türkiye’nin alanında en önemli firmalarından birisi olarak çalışmalarına devam ediyor.

Gameforce Web Adresi: https://gameforce.com.tr

Digi.Kitchen Web Adresi: http://digi.kitchen

Not: Gameforce mecraya özel tanıtım kampanyaları gerçekleştirmektedir. Mecranızda ziyaretçilerinize özel kampanya gerçekleştirmek isterseniz info@gameforce.com.tr ‘ye mail atabilirsiniz.

digi-kitchen-logo