Pazartesi, Şubat 26, 2024
More

  Gran Turismo®6’ya güncelleme geldi

  PlayStation’ın beğenilen oyunlarından Gran Turismo® serisinin son oyunu Gran Turismo6’nın 1.17 güncellemesi ile oyuna üç yeni araba ve yarış giysileri ekleniyor.

  PlayStation®’ın beğenilen oyunlarından Gran Turismo® serisinin son oyunu Gran Turismo6, 1.17 güncellemesi ile yarış keyfini üst düzeye çıkaracak yenilikler sunuyor. Yeni gelen güncelleme ile oyuna üç yeni araba ve yarış giysileri ekleniyor, ayrıca bir önceki güncellemeden kaynaklanan sorunlar gideriliyor. Güncellemelerle ilgili detaylı bilgiye www.gran-turismo.com adresindeki çevrimiçi kullanım kılavuzundan ulaşılabiliyor.

  Üç yeni araba seçeneği

  Oyuna LEXUS LF-FC GT ‘Vision Gran Turismo’, Alpine Vision Gran Turismo ve Alpine Vision Gran Turismo Race Mode olmak üzere üç yeni araba eklendi. Güncelleme 1.17’nin kurulumunun yapılmasının ardından, arabalar “My Home” içindeki CARS bölümü içindeki Vision GT alanından satın alınabiliyor. Bu bölümde ayrıca arabaların sunum filmi de yer alıyor. Ayrıca dileyenler için sadece sınırlı bir süreliğine arabaların yeni Dönemsel Etkinlik’te tur zamanına bakılmaksızın bir tur tamamlanarak temin edilmesi de mümkün oluyor.

  alpine_vision_gt (1)

  Yeni yarış giysileri

  ‘Alpine Vision GT’ yarış giysi ve kaskları, “My Home” üzerinden erişilebilen [TUNING & SERVICING] bölümü içindeki [Racing Gear] opsiyonu altında bulunan [Special Outfits] sayfasına eklendi. Giysi ve kasklar da sadece sınırlı bir süreliğine, ilgili Dönemsel Etkinlikler’den temin edilebiliyor.

  Çözümlenen sorunlar

  1.16 güncellemesi kurulumunun yapılmasının ardından, ‘B-Spec’ modunda oynanırken daha önce durdurulmuş bir Şampiyonluk yarışını yeniden başlatmanın mümkün olmadığı, Şampiyonluk yarışı ile ilgili sorun 1.17 güncellemesi ile giderildi.

  EN COK OKUNANLAR

  İlgili Makaleler