Cuma, Temmuz 19, 2024
More

  Hepsiburada Whatsapp üzerinden Müşteri Hizmetleri sunacak

  Günümüzde e-ticaret siteleri arasında bir savaş var. Müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği gibi birçok farklı alanda yarışan e-ticaret siteleri arasında Hepsiburada son yaptığı hamle ile bir adım öne çıktı.

  Hepsiburada’nın yaptığı açıklamaya göre , Türkiye’deki e-ticaret sektöründe bir ilke imza atıldı. Artık müşteriler Whatsapp üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilecek. Bu kapsamda Hepsiburada, müşterilerine 08.00-24.00 saatlerinde 0850 252 40 00 numaralı WhatsApp hattı ile hizmet veriyor. Böylece müşteriler, ofis veya toplu taşıma gibi telefonla konuşmanın zor olabileceği yerlerde müşteri hizmetlerine WhatsApp uygulaması üzerinden yazışarak kolayca ulaşabiliyor.

  WhatsApp Business üzerinden Hepsiburada Müşteri Hizmetleri ekibine ulaşabilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası desteğinizi bu kanaldan alabilirsiniz.

  Hepsiburada yeni hizmeti sayesinde müşteri kayıtlarına daha hızlı ulaşabiliyor ve uygulamanın fotoğraf paylaşım hizmetinden faydalanabiliyor.

  Konuyla ilgili açıklama yapan Hepsiburada Müşteri Deneyimi Direktörü Göksü Tugay, “Müşterilerimize bir yandan ürün çeşitliliğimiz ve teknolojik altyapımızla kolay ve pratik alışveriş imkanı sunarken, öte yandan da onların alışveriş deneyimlerini sürekli iyileştirmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz self servis seçeneklerini çoğaltarak onlara hem daha kısa zamanda hem daha hızlı hem de kullanmayı en fazla tercih ettikleri yöntemle bize ulaşmalarına olanak tanıyoruz. Buradan yola çıkarak Türkiye’de e-ticarette bir ilk olan WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri servisimizi başlattık. Müşterilerimiz artık istedikleri ortamda, kolayca bize ulaşarak çözüm ya da yanıt bekledikleri noktalarda hizmet alabilecek” dedi.

  EN COK OKUNANLAR

  İlgili Makaleler