PC modifikasyon günleri GeForce Garage ile yeniden başlıyor

0
3741
GFG DIY BLL duyuru 1920x1080 2
GFG DIY BLL duyuru 1920x1080 2

Kendi yüksek performanslı bilgisayarını kurmak isteyenlerin kılavuzu GeForce Garage, CONN Computer ve NVIDIA Türkiye işbirliğinde başlıyor. Uyumlu parçalar kullanarak hayalindeki yüksek performanslı bilgisayarı nasıl kuracağını öğrenmek isteyenler, uzmanların katılımıyla gerçekleşecek GeForce Garage ile PC donanımı ve kurulumu alanındaki bilgisini hiç olmadığı kadar artırma imkanı yakalayacak.

beast_extreme_pic_01 İstanbul’un bilim ve teknoloji laboratuvarı Başakşehir Living Lab’de 16 Nisan’da düzenlenecek olan GeForce Garage’da, en kaliteli orijinal ürün üreticilerinin sağladığı parçalar ile iki PC kurulumu yapılacak.

CONN Computer’ın uzmanlık alanı sıvı soğutma teknolojisinin öne çıkacağı kurulum süreci, performans meraklıları için bir modifikasyon şölenine dönüşecek. Üst seviye bir PC ile orta seviyeli bir performans bilgisayarının kurulum sürecinde, katılımcılar kullanılan parçalar hakkında bilgi edinecek ve nasıl bir araya getirildiklerini görecek.

CONN Computer Proje Müdürü Özgür Altay, CONN Computer Üretim Müdürü Şener Mutlu ve Bağımsız Oyun Eleştirmeni İlker Karaş’ın sunacağı GeForce Garage, PC kullanıcılarına benzeri olmayan bir kurulum sürecinde merak ettikleri tüm bilgileri sunacak ve kurulacak sistemlerin tüm özelliklerini anlatacaklar.

Sıvı soğutma meraklıları kaçırmamalı

Dünyanın en büyük sıvı soğutma donanımı üreticilerinin Türkiye’deki tek distribütörü olan CONN Computer, NVIDIA Türkiye’nin sahipliğinde gerçekleşen GeForce Garage bölümlerinde en kaliteli PC donanım üreticilerinden CORSAIR ve ASUS’un desteğiyle katılımcılara en kaliteli görsel şovu sunacak.

fusion_pic_02GeForce Garage DIY Days etkinlikleri, katılımcılara aynı zamanda Avrupa’nın en büyük girişimcilik ve teknoloji projelerinden biri olan Living Lab’i tanımalarını sağlayacak. European Network of Living Labs (ENoLL) programının Türkiye’deki ilk örneği olan Başakşehir Living Lab, her yaştan girişimciye öğrenci veya emekli olsunlar hiç ayırt etmeden destek veren bir teknoparkı temsil ediyor.

İleri teknolojilerinin geliştirildiği Başakşehir Living Lab, Geforce Garage ile ziyaretçilerine en gelişmiş bilgisayar teknolojileri alanında da benzeri bulunmayacak bir deneyim yaşatacak.

Teknolojiye, yaratıcılığa ve bilgisayarlara meraklı olan herkesi GeForce Garage DIY etkinliğine bekliyoruz. Gelin, işi uzmanlarından öğrenin!

Katılım için etkinlik formunu doldurmanız gerekmektedir: http://goo.gl/a5aDKQ