Salı, Temmuz 16, 2024
More

  Yarına Tek Bilet : Netflix tarafınından hazırlanan ilk Türk filmi yayınlandı

  Netflix, ülkemizdeki projelerine hız kesmeden devam ediyor. Kısa sıra önce Aşk 101 dizisini yayınlayan Netflix şimdi de ilk Türk filmini kullanıcıları ile paylaştı. Metin Akdülger ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerini paylaştığı film, Ankara – İzmir hattındaki bir tren yolculuğunda karşılaşan iki kişinin hikayesini anlatıyor.

  Yarına Tek Bilet
  Yarına Tek Bilet

  Yarına Tek Bilet filmi oyuncuları kimdir?

  Ülkemizde Aşk 101, Hakan:Muhafız ve Atiye projelerini hazırlayan Netflix şimdi de film sektörüne el attı. Yarına Tek Bilet filminin başrollerinde ise daha öncesinde internet üzerinde yayınlanan Şahşiyet ve Atiye dizilerinde de gördüğümüz Metin Akdülger ve en son Çukur dizisinde karşılaştığımız Dilan Çicek Deniz paylaşıyor.

  Yarına Tek Bilet
  Yarına Tek Bilet

  OG Medya ve PToT Film’in yapımını üstlendiği, Ozan Açıktan tarafından yönetilen ve Faruk Özerten’in senaryosunu yazdığı Yarına Tek Bilet, Ankara İzmir arası sefer yapan trendeki aynı kompartmana bilet alan iki insanın romantik ve hüzünlü hikayesini anlatıyor.

  Ali ve Leyla birbirlerinden çok farklı iki karakter olarak denk geldikleri kompartımanda aslında çok fazla ortak noktalarını bulunduğunu fark ediyorlar. Bu ikilinin sohbetlerini ve birbirlerini tanıdıkça yaşadıklarını duygu değişimlerini bize aktaran film, romantik ve hüzünlü bir hikayeye sahip.

  Yarına Tek Bilet
  Yarına Tek Bilet

  Yarına Tek Bilet Netflix’te izleyici karşısında

  Önceki dönemlerde yaptığı fantastik Türk dizileriyle ülkemize giriş yapan Netflix, kısa sıra önce çıkardığı Aşk 101 ile içimizden hikayeler anlatarak daha büyük bir kitleye hitap edebilmişti. Umuyoruz ki bu konuda ”Yarına Tek Bilet” filmi de aynı etkiyi yakalayabilir.

  Yarına Tek Bilet nereden izlenir ?

  Netflix ekibi tarafından hazırlanan ilk Türk filmi 19 Haziran itirabiyle tüm dünyada Netflix üzerinden yayınlandı. Netflix’in ilk Türk filminin kullanıcılar tarafından alacağı tepkileri biz de sizler gibi merakla beklemekteyiz. Netflix abonesiyseniz filmi buradan izleyebilirsiniz. Filmin fragmanını yazımızın altında bulabilirsiniz.

  Yarına Tek Bilet

  EN COK OKUNANLAR

  İlgili Makaleler